SketchUp Pro dla Edukacji

Niezależnie czy jesteś nauczycielem i potrzebujesz licencji dla siebie, czy reprezentujesz placówkę edukacyjną i szukasz atrakcyjnej oferty obejmującej wiele licencji, jesteś we właściwym miejscu.

Skontaktuj się z nami

Licencja dla pedagoga

Licencja przeznaczona dla nauczycieli pracujących w akredytowanej placówce edukacyjnej. Licencja nie może być używana do celów komercyjnych (w celach zarobkowych).

Wszystkie licencje edukacyjne są rozprowadzane przez oficjalnych partnerów SketchUp Pro.
Licencja dla pedagoga jest darmowa.
Musisz być nauczycielem w akredytowanej placówce edukacyjnej i przedstawić zaświadczenie, które to potwierdzi, np. legitymację uczelni na której wykładasz.
Licencja nauczycielska jest ważna przez jeden rok od daty zakupu.
Licencja nauczycielska może być uaktualniona do najnowszej wersji za darmo (do upływu daty ważności licencji pierwotnej).
Tę samą licencję możesz zainstalować na dwóch komputerach, jeśli posiadasz komputer stacjonarny oraz laptop.
Licencja nauczycielska nie może być używana do celów komercyjnych (w celach zarobkowych).

Licencja sieciowa dla placówek edukacyjnych

Rozwiązanie dedykowane dla pracowni szkolnych akredytowanych placówek edukacyjnych i przeznaczone wyłącznie do celów naukowych. Mogą je też nabyć wybrane organizacje non-profit.

Licencje sieciowe dla pracowni szkolnych lub licencje jednostanowiskowe są rozprowadzane przez oficjalnych partnerów SketchUp Pro.
Licencja sieciowa posiada stałą atrakcyjną cenę za jednego użytkownika za rok użytkowania. Koszt licencji jednostanowiskowych jest determinowany przez liczbę urządzeń w Twojej pracowni. Placówka edukacyjna powinna zakupić ilość licencji równą ilości użytkowników uczestniczących w programie szkoleniowym. Im więcej licencji potrzebujesz, tym lepszą otrzymasz cenę.
Licencje sieciowe dla pracowni szkolnych i licencje jednostanowiskowe są dostępne jedynie dla akredytowanych placówek edukacyjnych i przeznaczone wyłącznie do celów naukowych, mogą je też nabyć wybrane organizacje charytatywne.
Zarówno licencja sieciowa jak i licencja jednostanowiskowa jest ważna przez jeden rok od daty zakupu.
Oba rodzaje licencji mogą zostać uaktualnione do najnowszej wersji za darmo (do upływu daty ważności licencji pierwotnej).
Licencje sieciowe powstały z myślą o instalacji na komputerach znajdujących się we wspólnej sieci, dlatego są to licencje, którymi można zarządzać w chmurze. Pracownia komputerowa powinna mieć dostęp do internetu, aby autoryzować i korzystać z licencji. Dla licencji jednostanowiskowych przyznawany jest pojedynczy kod, aby korzystać ze wszystkich stanowisk licencyjnych zakupionych przez instytucję . Za każdym razem kiedy licencja jest dodawana na nowym komputerze, jedna licencja zostaje odjęta z całej puli zakupionych licencji. Komputer musi być połączony z internetem, podczas autoryzacji w SketchUp Pro, aby można było uzyskać plik licencyjny. Po zainstalowaniu programu, podłączenie do Internetu nie jest już potrzebne.
Licencja nauczycielska nie może być używana do celów komercyjnych (w celach zarobkowych).

Potrzebujesz licencji dla ucznia / studenta?

Zobacz nasze zniżki edukacyjne dla licencji jednostanowiskowych - czytaj więcej.

Skup się na projekcie

SketchUp to program, który Twoi studenci z łatwością opanują, a dzięki temu będą mogli szybciej skupić się na tworzeniu niepowtarzalnych projektów. W końcu masz pod swoimi skrzydłami wspaniałych projektantów więc daj im dostęp do profesjonalnego programu, dzięki któremu w pełni wykorzystają swój potencjał.


Ucz projektowania, nie oprogramowania

Uczniowie szybko nauczą się obsługi SketchUp oglądając samouczki wideo o poziomach zaawansowania od początkującego po zaawansowany.

Korzystaj z pomocy dla użytkowników

W autoryzowanym centrum pomocy SketchUp znajdziesz wszystko co dotyczy programu SketchUp, narzędzia, rozszerzenia i porady, a w razie problemów technicznych możesz skorzystać telefonicznie z naszej pomocy

Zadaj pytanie lub uzyskaj szybką poradę na forach SketchUp

Nie jesteś jedyną osobą, która uczy w programie SketchUp. Skorzystaj z naszej rozbudowanej społeczności ekspertów, aby uzyskać pomoc, porównać spostrzeżenia lub podzielić się doświadczeniami.

Nauczaj nowoczesnego sposobu projektowania w 3D!

Dzisiejsi studenci będą musieli zmierzyć się z bardziej niż kiedykolwiek wymagającym rynkiem pracy. SketchUp pomaga swoim użytkownikom sprostać tym wymaganiom - ułatwiając realizację pomysłów, zajął miejsce jednego z najpowszechniej stosowanych narzędzi do projektowania 3D. W SketchUp istotne są także otwartość i współdziałanie z innymi programami, dlatego zawsze pozostanie on częścią świata projektantów.


Skup się na projektowaniu a nie nauce oprogramowania

SketchUp to program, który Twoi studenci z łatwością opanują i będą mogli szybciej rozpocząć tworzenie niepowtarzalnych projektów.

Poszerzaj program nauczania

Uzyskaj dostęp do materiałów tworzonych przez społeczność autorów SketchUp, dzięki czemu będziesz w stanie nauczać nie tylko zasad oprogramowania, ale też interesujących projektowych rozwiązań.

Dopasuj SketchUp do swojego programu nauczania

Istnieją setki rozszerzeń, które pozwolą Twoim studentom pokonywać wciąż nowe granice w projektowaniu.